Shariff Social Media Buttons (8.x-1.5) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Blank
cy: Gwag

en: mail
cy: post

en: Theme
cy: Thema

en: Horizontal
cy: Llorweddol

en: Vertical
cy: Fertigol

en: print
cy: argraffu

en: Blocks
cy: Blociau

en: Grey
cy: Llwyd

en: info
cy: gwybodaeth
