Shariff Social Media Buttons (8.x-1.5) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Blank
gl: En blanco

en: Icon
gl: Icona

en: mail
gl: correo

en: Theme
gl: Tema

en: print
gl: imprimir

en: White
gl: Branco

en: Standard
gl: Estándar

en: Blocks
gl: Bloques

en: Services
gl: Servizos

en: info
gl: información

en: Available
gl: Dispoñible

en: Print
gl: Imprimir

en: Popup
gl: Emerxente
