Shariff Social Media Buttons (8.x-1.5) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Blank
my: အလွတ်

en: mail
my: စာပို့ခြင်း

en: Horizontal
my: ရေပြင်ညီ

en: Vertical
my: ဒေါင်လိုက်

en: Standard
my: စံ

en: info
my: သတင်းအချက်အလက်

en: Print
my: မိတ္တူထုတ်ရန် (ပရင့်ထုတ်ရန်)
