Shariff Social Media Buttons (8.x-1.6) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Blank
az: Yeni

en: Icon
az: İconka

en: mail
az: poçt

en: Theme
az: Tema

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Vertical
az: Şaquli

en: White
az: Ağ

en: Standard
az: Standart

en: Blocks
az: Bloklar

en: Available
az: Mövcuddur

en: Print
az: Çap et
