Shariff Social Media Buttons (8.x-1.6) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Blank
el: Κενό

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Theme
el: Θέμα

en: Horizontal
el: Οριζόντιο

en: Vertical
el: Κάθετο

en: print
el: εκτύπωση

en: White
el: Λευκό

en: Standard
el: Βασικό

en: Blocks
el: Μπλοκ

en: info
el: πληροφορία

en: Available
el: Διαθέσιμο

en: Print
el: Εκτύπωση
