Shariff Social Media Buttons (8.x-1.6) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: Self
kn: ಸ್ವತಃ

en: Icon
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: Horizontal
kn: ಅಡ್ಡಲಾದ

en: Vertical
kn: ಲಂಬ

en: print
kn: ಮುದ್ರಿಸು

en: White
kn: ಶ್ವೇತ

en: Orientation
kn: ಸ್ಥಾನ

en: Standard
kn: ಶಿಷ್ಟ

en: Blocks
kn: ಇಟ್ಟಿಗೆಗಳು

en: Services
kn: ಸೇವೆಗಳು

en: info
kn: ಸೂಚನೆ

en: Available
kn: ಲಭ್ಯ

en: Print
kn: ಮುದ್ರಿಸು(_P)...

en: Twitter
kn: ಟ್ವಿಟ್ಟರ್
