Shariff Social Media Buttons (8.x-1.6) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: mail
ku: ئیمێل

en: Standard
ku: ستاندارد

en: Blocks
ku: بلۆکەکان

en: info
ku: زانیاری

en: Available
ku: هەیە

en: Print
ku: چاپکردن
