Shariff Social Media Buttons (8.x-1.6) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Blank
sv: Tomt

en: Icon
sv: Ikon

en: mail
sv: e-post

en: Theme
sv: Tema

en: Horizontal
sv: Horisontell

en: Vertical
sv: Vertikal

en: print
sv: skriv ut

en: E-Mail
sv: E-post

en: White
sv: Vit

en: Orientation
sv: Orientering

en: Blocks
sv: Block

en: Services
sv: Tjänster

en: Available
sv: Tillgänglig

en: Print
sv: Utskrift
