Shariff Social Media Buttons (8.x-1.6) - en to uk translation catalogue (28 entries)

en: Blank
uk: Порожньо

en: Self
uk: Власний

en: Icon
uk: Іконка

en: mail
uk: пошта

en: Theme
uk: Тема

en: Horizontal
uk: Горизонтально

en: Vertical
uk: Вертикально

en: print
uk: друк

en: E-Mail
uk: Електронна пошта

en: White
uk: Білий

en: Orientation
uk: Орієнтація

en: Standard
uk: Стандарт

en: Blocks
uk: Блоки

en: Mail subject
uk: Тема повідомлення

en: Grey
uk: Сірий

en: Services
uk: Служби

en: info
uk: інформація

en: Available
uk: Доступно

en: Print
uk: Друк

en: Popup
uk: Спливні

en: Twitter
uk: Твітер

en: Please enter a valid URL.
uk: Укажіть коректну адресу (URL)

en: Mail body
uk: Тіло повідомлення

en: twitter
uk: твітер

en: Canonical URL
uk: Канонічний URL

en: Buffer
uk: Буфер

en: VK
uk: ВКонтакті

en: Button Style
uk: Стиль кнопки
