Shariff Social Media Buttons (8.x-1.7) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Blank
lv: Tukšs

en: Icon
lv: Ikona

en: mail
lv: pasts

en: Theme
lv: Tēma

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: print
lv: drukāt

en: E-Mail
lv: E-pasts

en: White
lv: Balts

en: Standard
lv: Standarta

en: Blocks
lv: Bloki

en: info
lv: informācija

en: Available
lv: Pieejams

en: Print
lv: Drukāt
