Shariff Social Media Buttons (8.x-1.7) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Blank
fa: خالی

en: Icon
fa: شمایل

en: mail
fa: فرستادن

en: Theme
fa: پوسته

en: Horizontal
fa: افقی

en: Vertical
fa: عمودی

en: print
fa: چاپ

en: E-Mail
fa: پست الکترونیکی

en: White
fa: سفید

en: Standard
fa: استاندارد

en: Blocks
fa: قالبک‌ها

en: Grey
fa: خاکستری

en: info
fa: اطلاعات

en: Available
fa: در دسترس

en: Print
fa: چاپ
