Shariff Social Media Buttons (8.x-1.7) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Blank
id: Kosong

en: Icon
id: Ikon

en: Theme
id: Tema

en: Horizontal
id: Horisontal

en: Vertical
id: Vertikal

en: White
id: Putih

en: Standard
id: Standar

en: Blocks
id: Blok

en: Grey
id: Abu-abu

en: Services
id: Layanan

en: Available
id: Ketersediaan

en: Print
id: Cetak
