Sherpa Webform (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Save
sv: Spara

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Webform Settings
sv: Webbformulärinställningar

en: Basic Setup
sv: Grundläggande inställningar
