Shield (8.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Password
uk: Пароль

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: User
uk: Користувач

en: Credentials
uk: Реєстраційні дані

en: Set up credentials for an authenticated user. You can also decide whether you want to print out the credentials or not.
uk: Налаштувати реєстраційні дані для аутентифікованого користувача. Також можливо вирішити, чи друкувати ці облікові дані.

en: Authentication message
uk: Повідомлення аутентифікації

en: The message to print in the authentication request popup. You can use [user] and [pass] to print the user and the password respectively. You can leave it empty, if you don't want to print out any special message to the users.
uk: Повідомлення для показу в спливному вікні запита аутентифікації. Ви можете використовувати [user] та [pass]  для друку імені користувача і пароля відповідно. Ви можете залишити його порожнім, якщо не бажаєте показувати будь-яке спеціальне повідомлення для користувачів.

en: Allow command line access
uk: Дозволити доступ до командного рядка

en: Live it blank to disable authentication.
uk: Залиште це поле порожнім, щоб відключити аутентифікацію.
