Shield (8.x-1.2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Password
ka: პაროლი

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: User
ka: მომხმარებელი
