Shield (8.x-1.8) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Password
da: Adgangskode

en: Paths
da: Stier

en: User
da: Bruger

en: Include
da: Inkludér

en: Exclude
da: Ekskludér

en: General
da: Generelt

en: Exceptions
da: Undtagelser

en: About
da: Om

en: Credentials
da: Brugeroplysninger
