Shield (8.x-1.8) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Password
lv: Parole

en: User
lv: Lietotājs

en: Include
lv: Iekļaut

en: Exclude
lv: Neiekļaut

en: General
lv: Galvenie

en: Exceptions
lv: Izņēmumi

en: About
lv: Par
