Shield (8.x-1.8) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Password
mn: Нууц үг

en: Paths
mn: Замууд

en: User
mn: Хэрэглэгч
