Shield (8.x-1.8) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Administration
ta: மேலாண்மை

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: User
ta: பயனர்

en: Include
ta: உள்ளிணை

en: Exclude
ta: விலக்கி

en: General
ta: பொது

en: Exceptions
ta: விதிவிலக்குகள்

en: About
ta: பற்றி
