Shield (8.x-1.8) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Exclude
th: ไม่รวม

en: General
th: ทั่วไป

en: Exceptions
th: ข้อยกเว้น

en: About
th: เกี่ยวกับ
