Shifter Dialog (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Forms
de: Formulare

en: Results
de: Ergebnisse

en: Enter the terms you wish to search for.
de: Die Begriffe eingeben, nach denen gesucht werden soll.

en: Menus
de: Menüs

en: Menu name
de: Menüname

en: Keys
de: Schlüssel

en: Shifter Dialog settings
de: Shifter-Dialog-Einstellungen

en: Shifter dialog global settings.
de: Globale Einstellungen für Shifter Dialog

en: Use the Shifter Dialog
de: Shifter Dialog verwenden
