Shifter Dialog (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Forms
eo: Formularoj

en: Results
eo: Rezultoj

en: Enter the terms you wish to search for.
eo: Entajpu la terminojn, kiujn vi volas serĉi.

en: Menus
eo: Menuoj

en: Menu name
eo: Nomo de menuo
