Shifter Dialog (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Forms
hi: फ़ार्म

en: Results
hi: परिणाम

en: Enter the terms you wish to search for.
hi: आप जिसकी खोज करना चाहते हैं वह शब्द दर्ज करें .

en: Menus
hi: मेनू

en: Menu name
hi: मेनू नाम
