Shifter Dialog (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Forms
is: Form

en: Results
is: Niðurstöður

en: Enter the terms you wish to search for.
is: Skrifaðu þau skilyrði sem þú vilt leita eftir.

en: Menus
is: Valmyndir

en: Menu name
is: Nafn á valmynd
