Shifter Dialog (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Forms
ro: Formulare

en: Results
ro: Rezultate

en: Enter the terms you wish to search for.
ro: Introduceţi termenii doriţi pentru căutare.

en: Menus
ro: Meniuri

en: Menu name
ro: Numele meniului

en: Keys
ro: Chei
