Shifter Dialog (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Forms
sv: Formulär

en: Results
sv: Resultat

en: Enter the terms you wish to search for.
sv: Ange de termer du vill söka efter.

en: Menus
sv: Menyer

en: Menu name
sv: Menynamn

en: Keys
sv: Nycklar
