Shifter Dialog (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Forms
es: Formularios

en: Results
es: Resultados

en: Enter the terms you wish to search for.
es: Escriba lo que quiere buscar.

en: Menus
es: Menús

en: Menu name
es: Nombre del menú

en: Keys
es: Claves
