Shifter Dialog (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Forms
it: Form

en: Results
it: Risultati

en: Enter the terms you wish to search for.
it: Inserisci i termini da cercare.

en: Menus
it: Menù

en: Menu name
it: Nome del menu

en: Keys
it: Chiavi
