Shifter Dialog (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Forms
nl: Formulieren

en: Results
nl: Resultaten

en: Enter the terms you wish to search for.
nl: Geef de woorden op waarnaar u wilt zoeken.

en: Menus
nl: Menu's

en: Menu name
nl: Menunaam

en: Keys
nl: Sleutels

en: Number of results to return
nl: Aantal resultaten dat wordt teruggegeven
