Shopify eCommerce (2.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (38 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Remove
cs: Odstranit

en: Language
cs: Jazyk

en: Tags
cs: Štítky

en: Overview
cs: Přehled

en: Edit
cs: Upravit

en: Password
cs: Heslo

en: Weight
cs: Váha

en: Image
cs: Obrázek

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Help
cs: Nápověda

en: View
cs: Zobrazit

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Options
cs: Možnosti

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Never
cs: Nikdy

en: Hostname
cs: Hostitel

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Authored by
cs: Autor

en: Price
cs: Cena

en: Domain
cs: Doména

en: SKU
cs: Kód zboží

en: Position
cs: Pozice

en: Full
cs: Celé

en: Product type
cs: Typ produktu

en: Cart
cs: Nákupní košík

en: Changed
cs: Změněno

en: Grams
cs: Gramy

en: Language code
cs: Kód jazyka

en: Additional information
cs: Doplňující informace

en: Button text
cs: Text tlačítka

en: Tips
cs: Tipy

en: More info
cs: Více informací

en: Add to cart form
cs: Formulář "Přidat do košíku"

en: Entity ID
cs: ID entity

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
