Shopify eCommerce (2.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (32 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Language
lt: Kalba

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Weight
lt: Svoris

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Help
lt: Pagalba

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Options
lt: Nustatymai

en: Created
lt: Sukurta

en: Never
lt: Niekada

en: Hostname
lt: Serverio pavadinimas

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Price
lt: Kaina

en: Domain
lt: Domenas

en: Position
lt: Pozicija

en: Full
lt: Pilnas

en: Cart
lt: Krepšelis

en: Changed
lt: Pakeista

en: Grams
lt: Gramai

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Additional information
lt: Papildoma informacija

en: Tips
lt: Patarimai

en: Add to cart form
lt: Pridėti į krepšelį forma
