Shopify eCommerce (2.0.0-alpha1) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Language
or: ଭାଷା

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Help
or: ସହାୟକ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Language code
or: ଭାଷା ସଂକେତ
