Shopify eCommerce (2.0.0-alpha1) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Title
br: Titl

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Password
br: Ger-tremen

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Language code
br: Yezh ar c'hod
