Shopify eCommerce (2.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (23 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Language
hy: Լեզու

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Overview
hy: Ակնարկ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Image
hy: Նկար

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Help
hy: Օգնություն

en: View
hy: Դիտել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Never
hy: Երբեք

en: Hostname
hy: Հոստի անուն

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Domain
hy: Դոմեյն

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը
