Shopify eCommerce (2.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (19 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Tags
my: Tag များ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Help
my: အကူအညီ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Full
my: အပြည့်အစုံ

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ
