Shopify eCommerce (2.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (22 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Remove
nn: Fjern

en: Language
nn: Språk

en: Overview
nn: Oversikt

en: Edit
nn: Rediger

en: Password
nn: Passord

en: Weight
nn: Vekt

en: Image
nn: Bilete

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Help
nn: Hjelp

en: View
nn: Sjå på

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Created
nn: Laga

en: Never
nn: Aldri

en: Hostname
nn: Tenarnamn

en: Published
nn: Publisert

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Price
nn: Pris

en: Language code
nn: Språkkode

en: Additional information
nn: Tilleggsinformasjon
