Shopify eCommerce (2.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (20 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Remove
sq: Hiq

en: Language
sq: Gjuha

en: Tags
sq: Etiketat

en: Overview
sq: Panorama

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Help
sq: Ndihmë

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Hostname
sq: Emri i host

en: Published
sq: Publikuar

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës

en: Additional information
sq: Informacione shtesë
