Shopify eCommerce (2.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (19 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: Password
ug: پارول

en: Image
ug: سۈرەت

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Hostname
ug: مۇلازىمېتېر نامى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: Redirect
ug: يېڭى مەنزىل

en: Full
ug: تولۇق

en: Language code
ug: تىل كودى
