Shopify eCommerce (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (50 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Remove
gl: Quitar

en: Language
gl: Idioma

en: Quantity
gl: Cantidade

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Tag
gl: Etiqueta

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Weight
gl: Peso

en: Image
gl: Imaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Update
gl: Actualizar

en: View
gl: Ver

en: Updated
gl: Actualizado

en: Theme
gl: Tema

en: Options
gl: Opcións

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: Never
gl: Nunca

en: Hostname
gl: Nome do equipo anfitrión

en: Published
gl: Publicado

en: Authored by
gl: Creado por

en: Price
gl: Prezo

en: Product ID
gl: ID do produto

en: Add to cart
gl: Engadir ao carro

en: Store
gl: Tenda

en: SKU
gl: Referencia (SKU)

en: Position
gl: Posición

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Full
gl: Completo

en: Product type
gl: Tipo de produto

en: Cart
gl: Cesta da compra

en: Changed
gl: Cambiado

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Apply
gl: Aplicar

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Unavailable
gl: Non dispoñíbel

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Tips
gl: Consellos

en: More info
gl: Máis info

en: Add to cart form
gl: Engadir ao índice do libro.

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Entity ID
gl: ID da entidade
