Shopify eCommerce (8.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (22 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Remove
kk: Өшіру

en: Language
kk: Тіл

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Overview
kk: Шолу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Weight
kk: Салмағы

en: Image
kk: Сурет

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Update
kk: Жанарту

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Never
kk: Ешқашан

en: Hostname
kk: Хосттың аты

en: Published
kk: Жарияланған

en: Authored by
kk: Автор

en: Cron
kk: Хронометр

en: Language code
kk: Тілдің коды
