Shopify eCommerce (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (53 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Remove
pl: Usuń

en: Language
pl: Język

en: Quantity
pl: Ilość

en: Tags
pl: Tagi

en: Overview
pl: Przegląd

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Weight
pl: Waga

en: Image
pl: Obraz

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Update
pl: Aktualizuj

en: View
pl: Widok

en: Sync
pl: Synchronizacja

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Theme
pl: Skórka

en: Options
pl: Opcje

en: Created
pl: Utworzono

en: All
pl: Wszystko

en: Never
pl: Nigdy

en: Hostname
pl: Nazwa hosta

en: Published
pl: Opublikowane

en: Authored by
pl: Autor

en: Price
pl: Cena

en: Product ID
pl: ID Produktu

en: Add to cart
pl: Dodaj do koszyka

en: Desc
pl: Malejąco

en: Store
pl: Sklep

en: Position
pl: Pozycja

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Full
pl: Pełny

en: Product type
pl: Typ produktu

en: Cart
pl: Koszyk

en: Changed
pl: Zmieniono

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Collection
pl: Kolekcja

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Language code
pl: Kod języka

en: Unavailable
pl: Niedostępny

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Tips
pl: Podpowiedzi

en: More info
pl: Więcej informacji

en: Add to cart form
pl: Formularz dodawania do koszyka

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Entity ID
pl: ID encji

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
