Shopify eCommerce (8.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (28 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Remove
bg: Премахни

en: Language
bg: Език

en: Tags
bg: Таг

en: Overview
bg: Обзор

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Image
bg: Снимка

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Update
bg: Промени

en: View
bg: Прегледай

en: Updated
bg: Обновено

en: Options
bg: Параметри

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Never
bg: Никога

en: Hostname
bg: Име на хост

en: Published
bg: Публикувано

en: Authored by
bg: Написано от

en: Price
bg: Цена

en: Add to cart
bg: Прибави в количката

en: Cart
bg: Количка

en: Apply
bg: Търси

en: Language code
bg: Код на език

en: Unavailable
bg: Недостъпно
