Shopify eCommerce (8.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (50 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Language
el: Γλώσσα

en: Quantity
el: Ποσότητα

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Tag
el: Ετικέτα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Weight
el: Βάρος

en: Image
el: Εικόνα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Update
el: Ενημέρωση

en: View
el: Προβολή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Theme
el: Θέμα

en: Options
el: Επιλογές

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: All
el: Όλες

en: Never
el: Ποτέ

en: Hostname
el: Όνομα υπολογιστή

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Price
el: Tιμή

en: Product ID
el: Α/Α προϊόντος

en: Add to cart
el: Προσθήκη στο καλάθι

en: Desc
el: Φθί

en: Store
el: Κατάστημα

en: SKU
el: Κωδικός

en: Position
el: Θέση

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Full
el: Πλήρες

en: Cart
el: Καλάθι

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Grams
el: Γραμμάρια

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: Unavailable
el: Μη διαθέσιμο

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Tips
el: Συμβουλές

en: More info
el: Περισσότερες πληροφορίες

en: Add to cart form
el: Φόρμα "Προσθήκη στο καλάθι"

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Entity ID
el: ID οντότητας

en: Asc
el: Αύξ
