Shopify eCommerce (8.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (54 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Remove
fi: Poista

en: Language
fi: Kieli

en: Quantity
fi: Määrä

en: Tags
fi: Tagit

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Tag
fi: Tagi

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: Weight
fi: Paino

en: Image
fi: Kuva

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Update
fi: Päivitys

en: View
fi: Näytä

en: Sync
fi: Synkronoi

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Theme
fi: Teema

en: Options
fi: Valinnat

en: Created
fi: Luotu

en: All
fi: Kaikki

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Hostname
fi: Verkkotunnus

en: Published
fi: Julkaistu

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Price
fi: Hinta

en: Product ID
fi: Tuote ID

en: Add to cart
fi: Lisää ostoskoriin

en: Store
fi: Kauppa

en: SKU
fi: Koodi

en: Position
fi: Sijoitus

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Full
fi: Kokonainen

en: Product type
fi: Tuotetyyppi

en: Cart
fi: Ostoskori

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Grams
fi: Grammaa

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Collection
fi: Kokoelma

en: Apply
fi: Käytä

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: Unavailable
fi: Ei saatavilla

en: Tips
fi: Ohjeita

en: Out of stock
fi: Ei varastossa

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Entity ID
fi: Entiteetin ID

en: Master
fi: Isäntä

en: Order Cancelled
fi: Tilaus peruttu

en: Taxable
fi: Verotettava
