Shopify eCommerce (8.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (19 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Remove
gu: લોપ

en: Language
gu: ભાષા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: View
gu: જુઓ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: All
gu: બધા

en: Never
gu: કદી નહી

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Cron
gu: ક્રોન

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત
