Shopify eCommerce (8.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (35 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Remove
hr: Ukloni

en: Language
hr: Jezik

en: Quantity
hr: Količina

en: Tags
hr: Oznake

en: Overview
hr: Pregled

en: Tag
hr: Oznaka

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Weight
hr: Težina

en: Image
hr: Slika

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Update
hr: Osvježi

en: View
hr: Pregled

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Theme
hr: Tema

en: Options
hr: Opcije

en: Created
hr: Stvoreno

en: All
hr: Svi

en: Never
hr: Nikada

en: Hostname
hr: Naziv poslužitelja

en: Published
hr: Objavljeno

en: Authored by
hr: Autor

en: Price
hr: Cijena

en: Add to cart
hr: Dodaj u košaricu

en: Desc
hr: Silazno

en: Store
hr: Trgovina

en: Position
hr: Pozicija

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Cart
hr: Košarica

en: Apply
hr: Primjeni

en: Language code
hr: Kôd jezika

en: Asc
hr: Uzlazno
