Shopify eCommerce (8.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (24 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Language
ku: زمان

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Tag
ku: تاگ

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Weight
ku: سەنگ

en: Image
ku: وێنە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: View
ku: پیشاندان

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: All
ku: هەموو

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Hostname
ku: ناوی خانەخوێ

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Cron
ku: کارگێڕ

en: Language code
ku: کۆدی زمان
