Shopify eCommerce (8.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (64 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Remove
ru: Удалить

en: Language
ru: Язык

en: Quantity
ru: Количество

en: Tags
ru: Теги

en: Overview
ru: Обзор

en: Tag
ru: Тег

en: Edit
ru: Редактировать

en: Reset
ru: Сбросить

en: Weight
ru: Вес

en: Image
ru: Изображение

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Update
ru: Обновить

en: View
ru: Просмотр

en: Sync
ru: Синхронизация

en: Updated
ru: Обновлено

en: Theme
ru: Тема

en: Options
ru: Опции

en: Created
ru: Создано

en: All
ru: Все

en: Never
ru: Никогда

en: Hostname
ru: Имя хоста

en: Published
ru: Опубликовано

en: Authored by
ru: Автор

en: Price
ru: Цена

en: Vendor
ru: Поставщик

en: Product ID
ru: ID товара

en: Add to cart
ru: В корзину

en: Desc
ru: По убыванию

en: Store
ru: Магазин

en: SKU
ru: Артикул

en: Position
ru: Позиция

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Full
ru: Полный

en: Product type
ru: Тип товара

en: Cart
ru: Корзина

en: Changed
ru: Изменение

en: Grams
ru: Граммы

en: ‹ Previous
ru: ‹ Предыдущий

en: Next ›
ru: Следующий ›

en: Collection
ru: Коллекция

en: Apply
ru: Применить

en: Language code
ru: Код языка

en: Unavailable
ru: Недоступно

en: Offset
ru: Пропустить

en: View Products
ru: Просмотр Товаров

en: Order Created
ru: Заказ Создан

en: Tips
ru: Советы

en: Weight unit
ru: Единица веса

en: Out of stock
ru: Нет в наличии

en: Add to cart form
ru: Форма добавления в корзину

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Option 1
ru: Вариант 1

en: Option 2
ru: Вариант 2

en: Option 3
ru: Вариант 3

en: Entity ID
ru: Идентификатор сущности

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: your cart
ru: корзину
