Shopify eCommerce (8.x-1.0-alpha2) - en to te translation catalogue (28 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Language
te: భాష

en: Quantity
te: పరిమాణం

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Overview
te: అవలోకనం

en: Tag
te: ట్యాగు

en: Edit
te: మార్చు

en: Weight
te: భారం

en: Image
te: బొమ్మ

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: View
te: చూడు

en: Theme
te: అలంకారం

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Created
te: సృష్టితం

en: All
te: అన్నీ

en: Position
te: స్థానం

en: Full
te: పూర్తి

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Language code
te: భాషా సంకేతం

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
