Shopify eCommerce (8.x-1.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (43 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Remove
ar: حذف

en: Language
ar: اللغة

en: Quantity
ar: الكمية

en: Tags
ar: وسوم

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Tag
ar: وسم

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Weight
ar: الوزن

en: Image
ar: الصورة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Update
ar: تحديث

en: View
ar: عرض

en: Updated
ar: التحديث

en: Theme
ar: حلة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Options
ar: الخيارات

en: Created
ar: الإنشاء

en: All
ar: الكل

en: Never
ar: أبدا

en: Hostname
ar: اسم المستضيف

en: Published
ar: منشور

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Price
ar: السعر

en: Desc
ar: تنازلي

en: Store
ar: المتجر

en: Position
ar: الوضع

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Full
ar: كامل

en: Cron
ar: مجدول الأعمال (كرون)

en: Changed
ar: تم التغير

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Apply
ar: تطبيق

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: UUID
ar: المعرف UUID

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
